Kurs lotniczych systemów informacyjnych (EFIS)

Nr kat.: AV3737
Liczba odwiedzin: 313
Typ urządzenia Urządzenie dydaktyczne
Karta katalogowa produktu (ENG) Link »»»
Katalog produktów producenta (ENG) Link »»»

AV3737 kurs elektronicznych systemów informacyjnych stosowanych w lotnictwie EFIS

Kurs obsługi, projektowania i analizy błędów występujących w profesjonalnym systemie informacyjnym stosowanym w lotnictwie (EFIS).

Pełne opisy produktów w języku polskim uzupełniane są na bieżąco. W celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat wybranego stanowiska/zestawu dydaktycznego zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zapoznania się z informacjami na stronie producenta w języku angielskim pod adresem: [link].

 

BL2976 kurs technologii cyfrowych sotosowanych w lotnictwie

Kurs technologii cyfrowych stosowanych w lotnictwie (BL2976)

Przewidziano możliwość rozbudowy zestawu o komponenty z Kursu technologii cyfrowych stosowanych w lotnictwie (BL2976) w celu rozszerzenia zakresu kształcenia o tematy komunikacji niskopoziomowej w układach lutniczych. Oba kursy można zakupić w zestawie o kodzie towarowym AV3986. Do obsługi kursu BL2976 wymagane jest posiadanie licencji oprogramowania Flowcode. Więcej o kursie można przeczytać pod linkiem: [link].

LK1110 multimetr cyfrowy

Multimetr cyfrowy (LK1110)

Multimetr o wysokiej dokładności z wyświetlaczem LCD, umożliwiający wykonywanie bardziej zaawansowanych pomiarów i dodatkowych ćwiczeń.


HP8067 oscyloskop cyfrowy

Oscyloskop cyfrowy firmy Tektronix (HP8067)

Dwukanałowy oscyloskop cyfrowy o szerokości pasma do 50 MHz, który stosowany wraz z kursem AV3737 jest przydatny przy diagnostyce symulowanych usterek.

Zapytaj o produkt