mgs pomoce dydaktyczne logo

 

MGS Nauka Sp. z o.o. to jedna z pierwszych firm i jednocześnie lider, który na polskim rynku rozpoczął sprzedaż urządzeń dydaktycznych z dziedziny odnawialnych źródeł energii dla szkół, uczelni wyższych i centrów szkoleniowych. Dzisiaj prężnie rozwijamy swoją ofertę i rozszerzamy ją również na inne dziedziny nauk technicznych. Na swoim koncie mamy już wyposażenie kilku pracowni Mechaniki Płynów, Wytrzymałości Materiałów, Termodynamiki i Aerodynamiki na największych uczelniach w Polsce oraz pomniejsze uzupełnienie sprzętu dydaktycznego z zakresu Automatyki, Elektrotechniki i Inżynierii Sterowania.

 

Mamy dwa ambitne cele:

 • Chcemy rozwijać portfolio własnych produktów i dostarczać do szkół i uczelni technicznych w Polsce najlepszy sprzęt dydaktyczny.
 • Chcemy poszerzać i udoskonalać naszą ofertę, na którą składają się zarówno produkty własne, jak i firm zewnętrznych tak, aby dostarczać kompleksowe rozwiązania dla szkół i uczelni technicznych na każdym poziomie i kierunku kształcenia. Chcemy dostarczać sprzęt, oprogramowanie oraz wiedzę tak, aby uczniowie i studenci mieli jak najlepsze warunki do rozwoju i nauki.

 

Jesteśmy małym, a nawet bardzo małym zespołem. Chcemy się rozwijać tak, aby wypełniać naszą misję jak najlepiej. Profil wykształcenia daje pewną, bardzo istotną wiedzę, ale to konkretna osoba może wnieść znaczącą zmianę


Szukamy partnera do współpracy. 

 1. Wejdź na obie nasze strony internetowe: mgs-nauka.com i pomoce-dydaktyczne.eu. Zapoznaj się z naszą ofertą. 
 2. Możesz do nas zadzwonić, numer znajdziesz w stopce każdej ze stron. 
 3. Jeśli chciałbyś/chciałabyś wesprzeć nasz zespół w wyposażaniu uczelnianych pracowni i w ten sposób mieć realny wpływ na jakość kształcenia technicznego w Polsce aplikuj. 
 4. Oczywiście oczekujemy od Ciebie wiedzy i umiejętności, a najlepiej też doświadczenia. W jakim kierunku? To rekrutacja otwarta. Obszary naszej działalności, które potrzebują dodatkowego zaangażowania, to:
  • Wsparcie procesów sprzedażowych, kontakty z przedstawicielami uczelni i szkół technicznych
  • Projektowanie urządzeń do demonstracji konkretnych zagadnień technicznych,
  • Nawiązanie współpracy z nowymi producentami urządzeń dydaktycznych z zakresu np. przemysłu spożywczego, chemicznego, elektrotechniki, itd. Połączenie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych oraz znajomości języka angielskiego.

 

Oferujemy:

 • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie związanej z rynkiem dydaktycznym
 • Pracę o niemonotonnym charakterze i w kameralnym gronie
 • Atrakcyjne i regularne wynagrodzenie
 • Duże możliwości poszerzania wiedzy i umiejętności z zakresu techniki i sprzedaży
 • Elastyczność czasu pracy

 

Oczekujemy (poza oczywistościami, jak umiejętność obsługi komputera i pracy w programach pakietu biurowego MS Office):

 • Samodzielności w organizacji i wykonywaniu pracy
 • Umiejętności określania celów i dążenia do nich
 • Chęci do pracy i rozwoju
 • Poczucia misji w tym, co robimy
 • Wiedzy i umiejętności popartych co najmniej ukończeniem uczelni wyższej (ukończenie szkoły średniej technicznej będzie dodatkowym atutem)

Zgłoszenia w postaci dokumentu CV proszę przesyłać na adres (List motywacyjny mile widziany! - chociażby w formie rozbudowanej treści maila):

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W dokumencie CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

 

Dane kontaktowe:
MGS Nauka Sp. z o.o.
ul. Litawora 15, Kraków
Tel. 12 353 83 00
www.pomoce-dydaktyczne.eu
www.mgs-nauka.com