Panel operatorski HMI

  • Siemens
Nr kat.: 550.055.320 / 550.060.320
Liczba odwiedzin: 1809
Kod towaru 550.055.320 / 550.060.320

Panel operatorski HMI

Panel dotykowy firmy Siemens przystosowany do celów dydaktycznych z zakresu programowania przemysłowych systemów sterowania.

Panel operatorski jest wykorzystywany w przemyśle jako interfejs między człowiekiem a maszyną. Pozwala to na czytelną prezentację parametrów procesu, informować o problemach i usterkach oraz sterować pracą urządzeń.

Uniwersalność, skalowalność i intuicyjność tego typu rozwiązań sprawiają, że panele dotykowe są powszechnie stosowane w przemyśle.

Nasz panel edukacyjny polecamy uczniom wszystkich kierunków związanych z automatyką. Dzięki niemu nauczą się podstaw projektowania interfejsu sterowania, konfiguracji systemu oraz programowania. Panel operatorski HMI można połączyć z innymi elementami za pomocą magistrali ProfiNet i ProfiBus, co umożliwi poznanie wielu praktycznych zastosowań sterowania procesami przemysłowymi.

 

Gwarancja: 1 rok

 W naszej ofercie posiadamy panele dydaktyczne w dwóch wersjach:

  • Siemens KTP700 Touch – kolorowy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 7”, 8 przycisków funkcyjnych, gniazdo RJ45 do komunikacji Ethernet / ProfiNet, oprogramowanie WIN CC Basic, polecany do pracy ze sterownikami Siemens S7-1200,

Siemens KTP700 Touch


  • Siemens TP700 Comfort – kolorowy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 7”, 2 gniazda RJ45 do komunikacji Ethernet / ProfiNet, gniazdo RS 485/422 do komunikacji ProfiBus, 2 porty USB-Host i 1 USB-Device, 2 wejścia na kartę pamięci SD, oprogramowanie WIN CC Advanced, polecany do pracy ze sterownikami Siemens S7-1500.

Siemens TP700 Comfort

TIA Portal Simatic Step 7

TIA Portal: Simatic Step7

Profesjonalne zintegrowane środowisko projektowe systemów automatyki przemysłowej, które umożliwia tworzenie rozbudowanych aplikacji na sterownikach PLC.

HERA PLC

Panel przemysłowego sterownika PLC Siemens S7

Modułowy panel przemysłowego sterownika PLC z wyprowadzonymi gniazdami wejść i wyjść w zestawie z podręcznikiem dydaktycznym.

Pliki

Zapytaj o produkt