Jednostka podstawowa dla modułów laboratorium: Aerodynamika

Kategoria: Aerodynamika
Producent: TecQuipment Ltd [produkty]
Nr kat.: AF10
Liczba odwiedzin: 1341
Typ urządzenia Jednostka podstawowa
Karta katalogowa produktu (ENG) Link »»»

Katalog produktów producenta

Link »»»

 AF10 02

Jednostka podstawowa AF10 to niewielkich rozmiarów tunel aerodynamiczny z wentylatorem o regulowanym przepływie powietrza. Jest to podstawowa jednostka dla ośmiu różnych modułów eksperymentalnych, które demonstrują kluczowe zjawiska związane z przepływem powietrza.

Urządzenie składa się z solidnej ramy stalowej, na której zamontowano wentylator, który dostarcza powietrze przez zawór sterujący przepływem do sekcji roboczej stanowiska. Kluczową cechą urządzenia jest łatwość montowania i wymiany modułów eksperymentalnych.

Stanowisko wyposażone jest również w półki, które umożliwiają przechowywanie dodatkowych modułów eksperymentalnych. Aby móc wykonywać eksperymenty, niezbędnym jest posiadanie stanowiska podstawowego (AF10), jednego z modułów eksperymentalnych (AF11-AF18) oraz, jeśli dany moduł tego wymaga, manometru (AF10A). Dodatkowe moduły eksperymentalne można dokupić w późniejszym czasie.

Wymiary i waga: 740 mm x 950 mm x 1900 mm, 125 kg

Każde urządzenie wyposażone jest w instrukcję obsługi.

Jako wyposażenie opcjonalne sugeruje się zakup wielokanałowego manometru cieczowego (AF10A), który bywa potrzebny w przypadku niektórych z modułów eksperymentalnych.

Gwarancja: 5 lat

Prezentacja modularnej jednostki podstawowej AF10:

 


Prezentacja wielokanałowego manometru cieczowego AF10a:

 

 

Zapytaj o produkt