Elektronika

Prezentujemy Państwu nowoczesny system szkoleniowy, przeznaczony do nauki o podstawach elektroniki.

Zestaw posiada modułową budowę, co umożliwia tworzenie swoich własnych konfiguracji.

Wszystkie panele wyposażone są w laminowane, wygrawerowane płyty frontowe, co doskonale zabezpiecza je przed zniszczeniem i wandalizmem.

Ergonomiczna konstrukcja paneli z lekko pochyloną powierzchnią do budowania obwodów połączeniowych, zapewnia wygodne ich użytkowanie.

  • Filtruj
  • Układ siatki
  • Układ tabeli

Podstawowy panel elektroniczny został zaprojektowany aby zapoznać się z podstawami elektroniki, wykorzystywanej w różnych zawodach elektrycznych.

Dodatkowy panel elektroniczny posiada szeroką gamę  przejrzyście rozmieszczonych komponentów.

Systemy montażowe Panelu elektronicznego są najbardziej odpowiednie do przeprowadzenia podstawowych doświadczeń z inżynierii elektrycznej związanych z zawodami elektrycznymi.


Panel elektroniczny analogowy jest całościowym systemem szkoleniowym, służącym przekazywaniu wiedzy oraz praktycznego doświadczenia w dziedzinie technologii analogowej i sterowania.

Niniejszy całościowy system szkoleniowy został opracowany do pogłębienia wiedzy i praktycznego doświadczenia w dziedzinie technologii mikro-komputerowej oraz cyfrowej.

Panel gniazd cyfrowych jest całościowym systemem szkoleniowym, służącym do wdrażania wiedzy i praktycznego doświadczenia z dziedziny technologii cyfrowej oraz mikrokomputerów, za pomocą powszechnie dostępnych elementów.

Panel gniazd typu IC jest idealnym dodatkiem do wszystkich wcześniej opisanych systemów.

Niniejsze oprogramowanie służy do symulacji obwodów cyfrowych.

Przy jego pomocy istnieje również możliwość sterowania zewnętrznymi urządzeniami poprzez interfejs (zobacz katalog z automatyki, strona 33 – interfejsy).

Komponenty montażowe umieszczone są w przezroczystej, plastykowej osłonie (38 x 19 x 35mm, szer. x głęb. x wys.).

Moduły wyposażone są w pozłacane wtyki o średnicy 4mm, umieszczone w odległości 19mm od siebie.

Wtyczki przyłączeniowe, moduły montażowe (PTC, NTC, VDR, LDR), moduły potencjometrów, moduły diod typu Z, moduły diod oraz lamp LED, moduły kondensatorów, moduły diaka, triaka oraz tyrystora , moduły tranzystorów i inne.